نمایش 1–20 از 97 نتیجه

kikkaboo(کیکابو)

سرویس کالسکه کیکابو مدل vicenza

یکی از اساسی‌ترین اقلام سیسمونی هر نوزاد، کالسکه است و این روزها خرید سرویس کالسکه به دلیل مزایایی که نسبت به خریداری کالسکه‌ی تک دارد، برای بسیاری از پدر و مادرها از جذابیت ویژه‌ای برخوردار است؛ پدر و مادرانی که به دلیل برخی محدودیت‌ها و مشغله‌ها نمی‌خواهند از آسایش و راحتی و تفریح کودک خود صرف نظر کنند و در پی شادی و رفاه فرزند خود هستند. سرویس کالسکه کیکابو مدل vicenza یکی از سرویس‌های کالسکه باکیفیت و راحت موجود در بازار است که به دلیل ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای که دارد تبدیل به انتخابی مطمئن برای والدین بسیاری از کودکان شده است. این سرویس شامل کالسکه، کریر، کریکات و کیف لوازم است و توسط شرکت معتبر اسپانیایی – بلغارستانی کیکابو طراحی، تولید و عرضه شده است.  

جادار، راحت، جمع‌وجور

کالسکه‌ی این سرویس در حالت باز ابعادی به طول ۷۰ سانتی‌متر، عرض ۵۰ سانتی‌متر و ارتفاع ۱۰۴ سانتی‌متر دارد که خبر از جادار بودن این محصول می‌دهد. با این وجود، این کالسکه در حالت بسته‌ی خود ابعادی به طول ۲۹ سانتی‌متر، عرض ۵۰ سانتی‌متر و ارتفاع ۶۵ سانتی‌متر دارد که با توجه به جمع و جور بودن، این کالسکه را تبدیل به انتخابی فوق‌العاده برای والدینی می‌کند که اهل گشت و گذار و سفرند و نمی‌خواهند کالسکه‌ی کودک فضای زیادی در توشه راهشان اشغال کند. وزن کل این کالسکه ۱۰.۵ کیلوگرم است اما وزن کودک تا سقف ۲۲ کیلوگرم را می‌تواند تحمل کند که همچون کالسکه‌ی موجود در سرویس کالسکه کولار مدل Cullar Alois نشان از تحمل وزن بالا دارد. یکی دیگر از اقلام موجود در سرویس کالسکه کیکابو مدل vicenza یک کریکات به وزن ۶ کیلوگرم است که ابعادی به طول ۸۹ سانتی‌متر، عرض ۶۳ سانتی‌متر و ارتفاع ۴۴ سانتی‌متر دارد. همچین یک کریر نیز در این سرویس قرار دارد که ابعاد آن ۷۵ در ۵۹ در ۴۵ سانتی‌متر است.  

مجهز، راحت و آسوده

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های سرویس کالسکه کیکابو مدل vicenza این است که می‌توان کریر این سرویس را روی کالسکه آن نصب کرد. همچنین صندلی کالسکه در هر دو حالت رو به والدین و پشت به والدین قابل نصب و تنظیم است. از دیگری ویژگی‌های مثبت این سرویس که رقم‌زننده‌ی راحتی و آسودگی فرزند است برخورداری از یک سایه‌بان قابل تنظیم است که از کودک در برابر اشعه‌ی خورشید محافظت می‌کند. همچین پشتی و زیرپایی کالسکه به گونه‌ای قابل تنظیم است که می‌توان حالت خواب کامل را نیز برای کودک ایجاد کرد. در ضمن، جهت سهولت استفاده از کالسکه برای والدین، ارتفاع دسته‌ی کالسکه قابل تنظیم است. این کالسکه به سادگی و با فشردن یک دکمه قابلیت جمع شدن دارد و به یک قفل تاشو نیز مجهز است تا به این ترتیب از باز شدن ناخواسته‌ی آن جلوگیری کند. در طراحی آن یک سبد ذخیره‌سازی نیز لحاظ شده تا والدین بتوانند سایر وسایل کودک را داخل آن قرار دهند. به‌علاوه، جهت محافظت کودک در برابر سرما در فصول سرد سال، در بسته‌بندی این سرویس یک کاور زمستانی نیز قرار داده شده تا پاهای کودک را بپوشاند. در مجموع و با توجه به امکانات و تجهیزاتی که ذکر شد، این سرویس را می‌توان مشابه سرویس کالسکه ۴ تکه کیکابو مدل kikkaboo angele قلمداد کرد.  

امنیت و دوام سرویس کالسکه کیکابو مدل vicenza

جنس فریم کالسکه‌ی این سرویس از آلومینیوم سبک و مستحکم با روکش کروم است و با توجه به طراحی و ساخت تمام اقلام این سرویس توسط شرکتی اروپایی، به لحاظ کیفیت، دوام و ایمنی استانداردهای سفت و سخت اروپایی را پشت سر گذرانده است. همچنین کالسکه‌ی این سرویس مجهز به ترمز و سیستم تعلیق است تا از کودک در برابر ضربه و آسیب محافظت کند و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ی چرخ‌های جلو این امکان را فراهم می‌کند که راندن این کالسکه با کمترین حرکات ناخواسته همراه باشد. مشابه سرویس کالسکه ببکو مدل bebeko diana stroller، صندلی کالسکه‌ی کیکابو مدل vicenza نیز مجهز به یکی از کارآمدترین انواع کمربندهای ایمنی یعنی کمربند ایمنی پنج نقطه‌ای است که با برخورداری از پدهای شانه‌ای نرم باعث می‌شود کودک به هنگام بستن آن به هیچ عنوان احساس کلافگی و ناراحتی نداشته باشد.
خرید قسطی
خانه
تخفیفات